آخرین عناوین معاونت محتوا

ارائه گزارش سازمان‏ها از فعالیت‏های انجام‏شده در راستای تحقق برنامه ملی بازی‏های رایانه‏ای

پنجاه و چهارمین جلسه

پنجاه  و چهارمین جلسه کمیسیون عالی ارتقاء تولید محتوای مرکز ملی فضای مجازی با حضور اکثریت نمایندگان دستگاه های عضو و مدعوین برگزار شد. موضوعات «تبلیغات در پیام رسان های اجتماعی» و «رسیدگی به مشکلات و نیازهای کارگروه ساماندهی خدمات پیامکی ارزش افزوده و پیامک انبوه در شبکه های ارتباطی» مواردی بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و مصوباتی به دنبال داشت. 

وضعیت اجرایی‌سازی برنامه ملی بازی‌های رایانه‌ای در جلسه اخیر کمیسیون عالی ارتقاء تولید محتوای مرکز ملی فضای مجازی مورد بررسی قرار گرفت.

دبیر شورای عالی فضای مجازی:

رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور، با اشاره به این که متاسفانه شاخص به کارگیری شبکه های اجتماعی در کشور و نحوه استفاده از آن نگران کننده بوده و بیش از ۶٠ درصد سرگرمی است.

بررسی رشته‌های موردنیاز صنعت بازی‌سازی کشور در کمیته آموزش بازی‌سازی

چهار گروه غیر اخلاقی در شبکه‌های اجتماعی مجازی توسط کارشناسان پلیس فتا استان اصفهان شناسایی و عامل اصلی راه اندازی این گروه‌ها نیز شناسایی و دستگیر شد.

بررسی راهکارهای اجرایی سازی مصوبات حمایت از تولید بازی‌های رایانه‌ای در اولین کمیته حمایت از بازی‏های رایانه‏ای

ضرغامی در همایش سراسری ائمه جمعه مطرح کرد

عضو شورای عالی فضای مجازی با اشاره به الزامات فعالیت در فضای مجازی گفت: سخنرانی‌های کلی، تکراری و شعاری باید یکسره تعطیل شود و صاحبان فکر نیز باید محتوای دینی را با بسته‌بندی جذاب و رعایت اختصار ارائه کنند.

خوراک خروجی معاونت