• ساماندهی تولید محتوای علمی و پژوهشی نیازمند عبور از علقه های بخشی است

   معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی کشور:

   ساماندهی تولید محتوای علمی و پژوهشی نیازمند عبور از علقه های بخشی است

   ساماندهی تولید محتوای علمی و پژوهشی نیازمند عبور از علقه های بخشی است

   معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی کشور گفت: امروزه برای رونق محتوای فارسی و تولید محتوا در کشور نیازمند عبور از علقه های بخشی و سازمانی هستیم.

   به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فضای مجازی کشور، امیر خوراکیان – معان محتوای مرکز ملی فضای مجازی کشور در بازدید از پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات(ایرانداک) با اشاره به محتوای ارزشمند علمی و غنی موجود در ایرانداک افزود: آزادسازی محتوای بخش دولتی و نیمه دولتی زمینه های تحقق نهضت تولید محتوا را فراهم خواهد آورد و در مواردی چون محتواهای علمی، پژوهشی نیز موجب سرعت بخشی به تولید علم و ارتقای کیفی پژوهش ها در سطح کشور خواهد شد.
   وی گفت: توسعه جویشگر بومی و ارتقاء خدمات پایه این چنینی در گرو مشارکت ملی، در تمامی سطوح چه دولتی و چه مردمی است تا بتوان خدمات مطلوب و مناسب تقاضای کشور را ارائه کرد.
   گفتنی است؛ در این بازدید معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی از زحمات همکاران ایرانداک در ارائه خدمات بومی مورد نیاز پژوهشگران در سطح کشور تقدیر کرده و دکتر علیدوستی رییس پژوهشگاه نیز ضمن معرفی سامانه های بومی مورد نیاز حوزه پژوهش در کشور به معرفی بخش های مختلف پژوهشگاه، مرکز آرشیو پژوهش ملی، مرکز داده و ... پرداخت.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
تمامی حقوق برای مرکز ملی فضای مجازی محفوظ است. هر گونه کپی‌برداری از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.