• گزارش بازدید از موسسه اندیشگاه علم و صنعت جهان معاصر

   گزارش بازدید از موسسه اندیشگاه علم و صنعت جهان معاصر

   گزارش بازدید از موسسه اندیشگاه علم و صنعت جهان معاصر

   به‌منظور زمینه‌سازی برای بهره‌مندی بیشتر از ظرفیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد و بخش خصوصی، دومین بازدید معاونت محتوای مرکز ملی فضای مجازی از موسسه اندیشگاه علم و صنعت جهان معاصر به عمل آمد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فضای مجازی کشور، در این برنامه امیر خوراکیان از تمامی بخش‌های موسسه از قبیل شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ گلدن تک سازنده اپ طاقچه, میراد، آنونس، وب یاد و... به‌طور کامل بازدید کرد و ضمن آشنایی با ابعاد فعالیت‌ها و موفقیت‌های ایشان از نزدیک در جریان نظرات، مسائل و مشکلات این مجموعه قرار گرفت.
   در جلسه جمع‌بندی این بازدید معاون محتوا با اشاره به نقش بخش خصوصی در بهره‌برداری از ظرفیت‌های فضای مجازی برای برخی مسائل اصلی مرکز ملی فضای مجازی گفت : برای ما بخش خصوصی به‌عنوان یکی از محورهای اصلی همفکری و مشارکت در تدوین سیاست‌ها و برنامه‌های ملی در حوزه فضای مجازی و همچنین تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های مصوب قرار دارد و لازم است در رفع مشکلات و پیشرفت کشور از توان دستگاه‌های حاکمیتی و بخش خصوصی توأمان استفاده شود؛ خصوصاً اندیشگاه که ظرفیت‌های علمی و پژوهشی خوبی در حوزه فضای مجازی دارد.
   در این نشست همچنین در خصوص اجرای برنامه‌های آموزش عمومی و سواد رسانه‌ای، مدل‌سازی اقتصادی و ارائه زیست‌بوم تولید محتوای دیجیتال، تولید محتوا و کمک به و رصد فرهنگی و اجتماعی محتوا نیز جمع‌بندی‌هایی به عمل آمد.
   گفتنی است بر اساس برنامه معاونت محتوا برای ارتباط با بخش خصوصی این بازدیدها ادامه دارد.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
تمامی حقوق برای مرکز ملی فضای مجازی محفوظ است. هر گونه کپی‌برداری از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.