• دومین نشست هم‌اندیشی با صاحب‌نظران دانشگاهی و حوزوی

   پژوهشگاه مرکز ملی فضای مجازی برگزار می کند؛

   دومین نشست هم‌اندیشی با صاحب‌نظران دانشگاهی و حوزوی

   دومین نشست هم‌اندیشی با صاحب‌نظران دانشگاهی و حوزوی

   سلسله ‌نشست‌های هم‌اندیشی با صاحب‌نظران دانشگاهی و حوزوی، بمنظور هم‌فکری، هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت ها و توانایی های آنان برای حل و رفع چالش‌های کلان سیاست‌گذاری فضای مجازی کشور، با موضوع دولت الکترونیک، زنجیره بلوکی و دولت به مثابه پلتفُرم اطلاعات توسط پژوهشگاه مرکز ملی فضای مجازی برگزار می گردد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فضای مجازی، دومین نشست از سلسله نشست های هم‌اندیشی با صاحب‌نظران دانشگاهی و حوزوی با موضوع دولت الکترونیک، زنجیره بلوکی و دولت به مثابه پلتفُرم اطلاعات با هدف هم فکری هم افزایی و بهره مندی کارشناسان و نخبگان فضای مجازی برگزار می گردد .
   بر پایه همین گزارش، این نشست با سخنرانی آقای دکتر کیومرث اشتریان وعضو هیئت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران (دانشیار سیاست‌گذاری عمومی دانشگاه تهران) ، ساعت 14 الی 16 - چهارشنبه 96/10/20 در محل سالن کنفرانس پژوهشگاه، واقع در انتهای خیابان کارگر شمالی، خیابان بیستم( ابطحی غربی)، پلاک 123، طبقه دوم برگزار می شود.
   خاطر نشان می سازد، علاقه مندان برای ثبت نام و شرکت در این سلسله نشست ها می توانند با شماره تلفن 88630362 ، تماس حاصل نمایند.


   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
تمامی حقوق برای مرکز ملی فضای مجازی محفوظ است. هر گونه کپی‌برداری از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.