• حمایت فنی و مالی از پیام‌رسان‌های داخلی

   دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور

   حمایت فنی و مالی از پیام‌رسان‌های داخلی

    حمایت فنی و مالی از پیام‌رسان‌های داخلی

   دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور حمایت فنی و مالی از پیام‌رسان‌های داخلی را از مهم‌ترین برنامه‌های این شورا اعلام کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فضای مجازی کشور، دکترابوالحسن فیروزآبادی، رئیس مرکز ملی فضای مجازی در جلسه مشترک شورای معاونان سازمان صدا و سیما با شورای عالی فضای مجازی و مدیران مرکز ملی فضای مجازی با بیان این مطلب افزود: فرهنگ‌سازی و آموزش عمومی برای بهره‌برداری مفید از فضای مجازی اهمیت ویژه ای دارد و بر همین اساس حمایت فنی و ملی از پیام رسان های داخلی از مهمترین برنامه های شوراست تا آن‌ها بتوانند نیاز مخاطب داخل را تأمین کنند.
   وی با اشاره به این‌که پیام‌رسان‌های خارجی باید در چارچوب الزامات و مقررات کشور فعالیت کنند، گفت: برای این‌که مردم به سمت پیام‌رسان‌های داخلی بیایند و بیش‌تر از آن‌ها استفاده کنند؛ هم باید اقناع شوند و هم باید این پیام‌رسان‌ها کیفیت خود را بالاتر ببرند.

   فیروزآبادی وجود اتفاق‌نظر میان ارکان مختلف حاکمیت را برای ساماندهی فضای مجازی ضروری دانست و افزود: رسانه ملی توانست در زمینه تبیین لزوم ساماندهی پیام‌رسان‌ها در فضای مجازی خیلی خوب عمل کند و این جای تشکر و تقدیر دارد.

   دبیر شورای عالی فضای مجازی به حمایت صدا و سیما از کسب و کارهای داخلی در حوزه فضای مجازی تأکید کرد و گفت: امیدواریم با همکاری رسانه ملی و دیگر دستگاه‌های مسئول بتوانیم کار مؤثری در ساماندهی فضای مجازی انجام دهیم و منافع آن شامل حال کشور شود.

   در این نشست معاونان و مدیران سازمان صداوسیما و مرکز ملی فضای مجازی به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
تمامی حقوق برای مرکز ملی فضای مجازی محفوظ است. هر گونه کپی‌برداری از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.