• به مناسبت روز ۱۷ اسفند، ششمین سالگرد تشکیل شورای عالی و مرکز ملی فضای مجازی

   پیام دکتر فیروز آبادی دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی

   به مناسبت روز ۱۷ اسفند، ششمین سالگرد تشکیل شورای عالی و مرکز ملی فضای مجازی

   به مناسبت روز ۱۷ اسفند، ششمین سالگرد تشکیل شورای عالی و مرکز ملی فضای مجازی

   به راستی راه توسعه و اعتلای کشور با توسعه سریع فضای مجازی که امتداد فضای واقعی است کوتاه تر و هموارتر خواهد شد لذا مسیری را در پیش گرفته ایم تا ایران اسلامی هرچه سریعتر به جایگاه شایسته اش رسیده و علی رغم تمام تهدیدها و تحریم‌ها شاهد تحسین جهانیان در برابر توانمندی‌هاوپیشرفت ملت ایران باشیم.

   نهال نوپای فضای مجازی برای شکوفایی و برآورده کردن آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی نیازمند همراهی همه‌جانبه مسئولان و مشارکت فراگیر بخش خصوصی است و قطعاً در این راه اعتماد و شکیبایی رمز موفقیت است.
   در سالی که سپری شد گام‌های بلندی با تلاش همه عزیزان در مرکز ملی فضای مجازی و اعضای حقوقی و حقیقی شورای عالی فضای مجازی در جهت نیل به اهداف احکام مقام معظم رهبری از جمله دسترسی بهتر، باکیفیت، ایمن و سالم به فضای مجازی برای همه مردم برداشتیم و قطعاً گام‌های بلندتری در راه است.
   عزم خود را همزمان با روز هفدهم اسفند ماه، سالروز تشکیل شورای عالی فضای مجازی و مرکز ملی فضای مجازی بر تحقق گسترش فضای مجازی همراه با حفظ فرهنگ اسلامی _ایرانی و منویات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران قرار داده و امیدواریم ایران عزیزمان را به جایگاه اصلی خود که همانا الهام بخش و تاثیرگذار در منطقه و جهان است برسانیم.
   در پایان با تبریک این روز که همزمان با ولادت بانوی اسلام حضرت زهرای مرضیه (س) می‌باشد، امیدواریم در شروع سال جدید و آغازین سال پایانی دهه چهارم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با اتکال به خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) همواره در انجام وظایف و مسئولیت‌های محوله موفق باشیم.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
تمامی حقوق برای مرکز ملی فضای مجازی محفوظ است. هر گونه کپی‌برداری از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.