• بازدید دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور از دستاوردهای طرح جامع مالیاتی

   بازدید دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور از دستاوردهای طرح جامع مالیاتی

   بازدید دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور از دستاوردهای طرح جامع مالیاتی

   دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور از نمایشگاه دستاوردهای طرح جامع مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور بازدید کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فضای مجازی، دکتر سید ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای طرح جامع مالیاتی کشور گفت: اقتصاد دنیا در حال تحول بوده و به سمت اقتصاد خدماتی و جهانی در حرکت است که براساس آن نیز در کشور باید خدمات مالیاتی آنلاین برای مردم ارایه شود تا بتوانند به صورت برخط نسبت به پرداخت مالیات اقدام کنند.

   دکتر فیروزآبادی با بیان این که حوزه مالیاتی در اقتصاد کشور نقش بسزایی دارد، تاکید کرد: در سال های اخیر در این حوزه کارهای بزرگی انجام شده و خوشبختانه گام اول برای دستیابی به اهداف طرح جامع مالیاتی کشور برداشته شده است و امیدواریم با انجام گام دوم، مردم بتوانند به سهولت از خدمات و امکانات سامانه های عملیات های الکترونیک سازمان امور مالیاتی کشور بهره مند شوند.


   گفتنی است؛ در این بازدید چگونگی عملکرد سامانه های عملیات های الکترونیک سازمان امور مالیاتی کشور از جمله سامانه عملیات الکترونیک، سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی، سامانه ثبت الکترونیک، سامانه اظهارنامه الکترونیک و سامانه پرداخت الکترونیک مالیات تشریح شد.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
تمامی حقوق برای مرکز ملی فضای مجازی محفوظ است. هر گونه کپی‌برداری از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.