• هواوی از ایالات متحده می خواهد تا در مورد آسیب به زنجیره تأمین جهانی تجدیدنظر کند

   هواوی از ایالات متحده می خواهد تا در مورد آسیب به زنجیره تأمین جهانی تجدیدنظر کند

   هواوی از ایالات متحده می خواهد تا در مورد آسیب به زنجیره تأمین جهانی تجدیدنظر کند

   غول مخابراتی چینی Huawei روز چهارشنبه گفت که زنجیره تأمین این شرکت مورد حمله ایالات متحده قرار گرفته و از واشنگتن خواست که در مورد محدودیت های تجاری که به تأمین کنندگان جهانی آسیب می رساند ، تجدید نظر کند.

   بزرگترین تولید کننده تجهیزات ارتباطات سیار و تلفن های هوشمند در جهان تحت فشار محدودیت های تجاری ایالات متحده است که برای جلوگیری از دسترسی هواوی به تراشه های موجود در بازار اعمال شده است.
   رئیس هواوی ، گو پینگ ، به خبرنگاران در شانگهای گفت: ایالات متحده برای سومین بار تحریم های خود را بیشتر کرده است و این واقعاً چالش های بزرگی برای تولید و فعالیت های ما به وجود آورده است.
   واشنگتن می گوید Huawei وسیله ای برای جاسوسی دولت چین است و از 15 سپتامبر محدودیت های جدیدی را ایجاد کرد که شرکت های آمریکایی را از تهیه یا سرویس دهی به شرکت منع می کند. هواوی بارها منکر خطر امنیت ملی شده است.
   وی افزود که تأمین کنندگان مانند کوالکام متقاضی مجوزهای ایالات متحده هستند که به آنها امکان می دهد به Huawei خدمات را ادامه دهند.
   گو در حاشیه کنفرانس سالانه Huawei گفت: ما امیدواریم که دولت ایالات متحده بتواند در سیاست خود تجدید نظر کند و اگر دولت ایالات متحده اجازه دهد ما همچنان مایل به خرید محصولات از شرکت های آمریکایی هستیم.

   لینک اصلی خبر:
   https://www.reuters.com/article/us-huawei-tech-china/huawei-chairman-urges-u-s-to-reconsider-attack-on-global-supply-chain-idUSKCN26E0CK

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
تمامی حقوق برای مرکز ملی فضای مجازی محفوظ است. هر گونه کپی‌برداری از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.