اخرین انعکاس اخبار در رسانه ها

دبیر شورای عالی فضای مجازی:

دبیر شورای عالی فضای مجازی از بررسی فعالیت کسب وکارهای نوپای اینترنتی و آنلاین در مرکز ملی فضای مجازی خبر داد و گفت: درصورت نیاز به قانونگذاری برای این کسب وکارها، اقدامات موثر صورت می گیرد.

گروه شبکه‌های اجتماعی: دبیر شورای عالی فضای مجازی ضمن اشاره به افزایش ۲ برابری لاگین‌های موتورهای جست‌وجوگر ملی، از تبیین سند الزامات شبکه ملی اطلاعات و توسعه آن خبر داد و گفت: این شبکه باید از ظرفیت لازم برای حفظ و توسعه فرهنگ اسلامی‌ ـ ایرانی برخوردار باشد.

معاون فناوری مرکز ملی فضای مجازی گفت: همکاران ما در وزارت ارتباطات ماه ها قبل این موضوع را اعلام کردند که ترافیک اینترنت داخلی از خارجی جدا شده شده است اما مردم تاکنون اثرات این جداسازی را در زندگی دیجیتال خود حس نکرده اند.

دبیر شورای عالی فضای مجازی:

دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: طبق مصوبه جدید این شورا مؤسسه دارای زیرساخت‌های حیاتی مانند بانک‌ها و نیروگاه‌ها باید شبکه مجزا ایجاد کنند و سرویس‌های دولتی و خصوصی در کشور از شبکه اینترنت به شبکه ملی اطلاعات منتقل شود.

معاون مرکز ملی فضای مجازی خبر داد؛

معاون مرکز ملی فضای مجازی از تشکیل ۱۴ هسته راهبردی برای ساماندهی تولید محتوای فارسی در فضای مجازی و ساماندهی این فضا در راستای پیگیری منویات مقام معظم رهبری خبر داد.

رییس مرکز ملی فضای فضای مجازی در گفتگو با «بسیج»:

رییس مرکز ملی فضای مجازی گفت: به لطف خدا اگر پروژه پیام رسان «سلام» به نتیجه برسد، اعتقاد بنده این است که کار بسیار بزرگی، آن هم در سطح ملی انجام شده است.

معاون مرکز فضای مجازی خبر داد:

معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی با اشاره به رشد و توسعه محتوای مذهبی و دینی در فضای مجازی گفت: هم اکنون محتوای مذهبی رتبه پنجم تولید محتوا را در کانالهای تلگرام به خود اختصاص داده است.

دبیر شورای عالی فضای مجازی خبر داد؛

دبیر شورای عالی فضای مجازی از برنامه ریزی برای راه اندازی «مدیا سیتی» برای شتابدهی به استارتاپ های حوزه رسانه و شبکه های اجتماعی خبر داد و گفت: این طرح را به شورای عالی فضای مجازی می بریم.

دبیر شورای عالی فضای مجازی:

تهران- ایرنا- دبیر شورای عالی فضای مجازی از اتمام سند شبکه ملی اطلاعات در جلسه آینده این شورا خبر داد.

دبیر شورای عالی فضای مجازی در غرفه تسنیم:

دبیر شورای عالی فضای مجازی از غرفه خبرگزاری تسنیم در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات بازدید کرد و گفت: طرح پیام رسان ملی آماده تصویب در شورای عالی با ریاست رئیس جمهور است.

دبیر شورای عالی فضای مجازی در غرفه آنا:

دبیر شورای عالی فضای مجازی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور با حضور در غرفه آنا در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات درباره بازار فرصت‌های شغلی حوزه آی سی تی کشور گفت: با توسعه پهنای باند در کشور و افزایش اسمارت فون‌ها و اپ استورها، مانند کافه بازار برآورد می‌کنیم 80 هزار نفر در حوزه برنامه‌نویسی فعال هستند.

معاون مرکز فضای مجازی در غرفه مهر؛

معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی گفت: همزمان با پیاده روی اربعین حرکتی ملی برای انتقال فرهنگ عاشورا به جهانیان از طریق فضای مجازی صورت خواهد گرفت.