• کشف و خنثی سازی طراحی دشمن برای ایجاد اخلال در امنیت سایبری انتخابات/ دور اول انتخابات در امنیت کامل برگزار شد

   سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی:

   کشف و خنثی سازی طراحی دشمن برای ایجاد اخلال در امنیت سایبری انتخابات/ دور اول انتخابات در امنیت کامل برگزار شد

   کشف و خنثی سازی طراحی دشمن برای ایجاد اخلال در امنیت سایبری انتخابات/ دور اول انتخابات در امنیت کامل برگزار شد

   سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی از کشف و خنثی سازی طراحی دشمن برای اخلال در امنیت سایبری انتخابات خبر داد و گفت: دور اول انتخابات با هوشیاری متخصصان کشورمان، در امنیت کامل برگزار شد.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز ملی فضای مجازی، حسین دلیریان سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی با تقدیر از حضور مردم پای صندوق های رای چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری، گفت: مرکز ملی فضای مجازی به عنوان فرمانده امنیت سایبری کشور از همان ابتدای روند برگزاری انتخابات با هدف تامین امنیت سایبری انتخابات، تدابیر لازم را اندیشید و دستورالعمل های لازم را در این خصوص اجرا کرد.

   وی با بیان اینکه برگزاری مرحله اول انتخابات بدون وقوع هرگونه اخلالی در امنیت کامل سایبری برگزار شد، افزود: پیش از برگزاری انتخابات، اقدامات گسترده ای در جهت امن سازی و ارتقاء امنیت زیرساخت های مرتبط با انتخابات انجام گرفت و طراحی های دشمن برای ایجاد اختلال در روند برگزاری انتخابات و فرآیندهای امنیت سایبری آن، کشف و دفع شد.

   سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی تصریح کرد: تقریبا تمام استعلامات کد ملی مردم عزیز کشورمان که پای صندوق ها حضور یافته بودند، به شکل برخط و با موفقیت انجام شد.

   دلیریان با تاکید بر اینکه در فرآیند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری هر سه حوزه شبکه، سامانه و نظارت در امنیت کامل بودند، خاطرنشان کرد: در انتخابات مجلس شورای اسلامی هم که اخیرا برگزار شد، دشمنان تلاش داشتند در روند برگزاری انتخابات اخلال ایجاد کنند اما با اقدام به موقع نهادهای تامین کننده امنیت سایبری کشور، اقدامات آنها خنثی شد.

   وی در پایان با اشاره به نتایج نهایی انتخابات و برگزاری دور دوم در روز جمعه، خاطرنشان کرد: همانطور که در دور اول اقدام موفقی از سوی دشمنان صورت نگرفت، در دور دوم انتخابات نیز تلاش می کنیم فرآیند استعلام و اخذ رای در بستر امن و امنیت سایبری کامل، انجام شود.

   انتهای پیام/


   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
تمامی حقوق برای مرکز ملی فضای مجازی محفوظ است. هر گونه کپی‌برداری از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.